Dovolená Hua Hin | Zájezdy Hua Hin

thajsko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Hua Hin

 

V Hua Hin je pouze jedna pláž, která se táhne od jedné strany města ke druhé. Pláž má nádherný bílý písek, hotely i nekonečné možnosti vodních sportů. Na jižním konci přerušuje pláž pozoruhodný kopec Khao Takiab, na jehož druhé straně je potom krásná pláž jako stvořená k plavání a s výhledem na jižní stranu kopce. Samotný kopec se nachází asi 8 km od centra města a nabízí výhledy na Tato pláž už však není součástí Hua Hin. O něco dále je pláž Suan Son, která je sice pozemkem thajské armády, avšak zpřístupněná pro veřejnost. Části pláže blíže k městu mohou mít nazelenalou vodu, proto je možná někdy lepší dojít po pláži dále, kde je voda čirá.

          

Foto 1 - John Cook, Foto 2 - Prince Roy, Foto 3 - Pranav Bhasin

Vybrané zájezdy Hua Hin

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


 
 

Ubytování a stravování v Hua Hin

 

Hua Hin je poměrně turisticky orientované město, alespoň jeho centrální částí, proto je zde velký počet hotelů, ale i penzionů a motelů. Mějte na paměti, že se jedná a relativně luxusní resort, proto zde přilíš hotelů pro turisty s menším rozpočtem nenajdete.

Nejsnadnější možností, jak se do Hua Hin dostat, je půjčený automobil. Z letiště, stejně jako z centra Bangkoku, sem dojedete asi za 3 hodiny. Z okraje Bangkoku při svižnější jízdě i za 2 hodiny. Dobrou možností je také železniční doprava. Cesta vás vyjde pouze asi na 200 Kč, ale oproti jízdě autem se protáhne na 4 - 5 hodin. Pokud se opravdu do Hua Hin rozhodnete jet vlakem, věnujte po příjezdu pozornost nádraží, které je postaveno v tradičním thajském stylu. Autobusem se potom do Hua Hin dostanete za přibližně 3,5 hodiny a za lístek zaplatíte kolem 250 Kč. Pokud nemáte vůbec hluboko do kapsy a potrpíte si na pohodlí, můžeme vám doporočit vzít si Bangkoku taxi, cesta vás tak vyjde asi na 2 000 Kč. 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje