Počasí Phi Phi | Teploty Phi Phi

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Počasí na Phi Phi

 

Ostrovy Phi Phi leží v Andamanském moři v tropickém podnebném pásu, proto jsou zde tropické teploty po celý rok. Jsou zde 2 sezóny - suchá od prosince do dubna a vlhká od května do listopadu. Během celého roku jsou zde průměrné nejvyšší teploty okolo 30 °C, v noci jen zřídka pod 20 °C. Vlhkost, kvůli které je pocitová teplota ještě větší, je zde vysoká po celý rok. Některým jedincům může po nějaké době připadat příjemné, ale všichni potřebují nějaký čas na aklimatizaci. Je zde velmi vysoké riziko dehydratace, proto důrazně doporučujeme stále mít u sebe alespoň litrovou lahev s vodou.

          

Mnoho turistů, především ze západních zemí a obzvláště USA, se v noci neobejdou bez klimatizace. Ne všechna ubytovací zařízení však klimatizací disponují, proto pokud patříte mezi ně, vybírejte s rozmyslem. Pršet může kdykoliv během roku, ale v suchém období jsou přeháňky a bouřky mnohem méně časté a mnohem slabší. Někdo může namítat, že deštivé období je pro návštěvu mnohem lepší z důvodu menšího počtu turistů, nižší cen, ale popularita Phi Phi ve výsledku znamená, že na ostrovech nikdy není turistů úplně málo a ceny nejsou nikdy znatelně nízké. Mnoho návštěvníků trvdí, že masový turismus již zničil kouzlo ostrovů, pravdou však zůstává, že turisté sem začali jezdi z nějakého důvodu, a tím je nepřekonatelná krása, která stále přetrvává i do dnešních dní.

Nejlepší doba pro návštěvu Phi Phi

Průměrné teploty na Phi Phi

 

Zdroj: www.holidaycheck.com

Vybrané zájezdy Phi Phi

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje