Dovolená Krabi | Zájezdy Krabi

thajsko-bg-header-title.png
     

Dovolená Krabi

 

Stejně jako v jiných thajských destinacích, i v provincii Krabi jsou hlavní lákadlem především tyrkysové moře a překrásné pláže, na kterých se kromě slunění dá provozovat velká spousta dalších aktivit. V Krabi najdete jedny z nejidyličtějších pláží na světě. Jsou úžasnou kombinací bílého písku, čiré vody a prazvláštních pískovcových skal, které dělají z Krabi ideální relaxační destinaci. Zdejší pláže jsou bezproblémové a daleko od často přeplněných pláží turisty i obchodníky v Pattayi nebo Patongu. Jednou z nejpopulárnějších pláží Krabi je Ao Nang, která je pro mnohé výchozím bodem k odlehlejším plážím a ostrovům. Samotná pláž se neřadí mezi nejkrásnější, ale její pozadí v čele s věžovitými pískovcovými útesy je přinejmenším epické. Na jižním konci stojí budka, kde vám prodají lodní lístky s fixními cenami do několika destinací. I když se přes den pláže může zdá klidnější, večer se z ní stává party centrum celé provincie a přilehlé město nabídne reggae bary, restaurace, hospody a možná i pár striptýzových barů.

         

Pláž, kterou rozhodně můžeme doporučit, je Klong Muang. Mírumilovná, poklidná a téměř opuštěná. Ještě před několika lety zde nebyl opravdu téměř nikdo, až potom se zde postavilo několik luxusních resortů. Ani ty však nezměnily zdejší příjemnou atmosféru. To pláž Railay má poněkud odlišnější minulost. V letech minulých byla spíše rájem baťůžkářů a nenáročných klientů, v poslední době však ceny rostou a mění se na destinaci pro majetnější. Okolí pláže je rájem horolezců a právě horolezci udržejí toto místo rušné.

Vybrané zájezdy Krabi

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


 
 

Ubytování a stravování na Krabi

 

S ubytováním v Krabi nebudete mít problém a můžete si vybírat z desítek a desítek možností všech druhů a kategorií. Lokaci ubytování si vybírejte především podle toho, zda máte rádi noční život. Na Ko Samui se dostanete několika způsoby. Nachází se zde letiště Krabi International Airport a leží asi 10 km od hranic hlavního města Krabi Town a 15 km od centra. Od pláže Ao Nang je 23 km. Funguje přímé spojení s Bangkokem nebo třeba Kuala Lumpur. Kromě automobilu se do provincie dostanete také autobusem - přímý autobus jezdí z bangkokského jižního autobusového nádraží. Ještě lepší možností je ale VIP autobus, kterým se asi za 700 Kč během 10 hodin dostanete do Krabi mnohem pohodlněji. Po provincii se můžete pohybovat taxi, autobusem či vypůjčeným automobilem nebo motocyklem. Půjčení auta je skvělou možností, jak projet oblast skrz na skrz a objevit místa, na která se běžní turisté nedostanou.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje