Počasí Ko Samet | Teploty Ko Samet

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Počasí na Ko Samet

 

Stejně jako na ostatních thajských ostrovech i na Ko Samet se můžete setkat se třemi ročními obdobími - horkou sezónou, suchou sezónou a deštivou sezónou. Suchá sezóna trvá od prosince do února, kdy je velmi málo srážek a na ostrově vládne konejšivý mořský vánek, což je pro mnohé mírnou úlevou od celoročního tropického počasí. Horká sezóna začíná v březnu a končí v srpnu. V tomto období si můžete být téměř jisti, že se setkáte s horkem a suchem. Jde o ideální období pro všechny, kteří si libují ve velmi horkém počasí s průměrnými teplotami až 35 °C.

          

Foto 1 a 2 - Christophe Brisbois, Foto 3 - Thanate Tan

V září přichází na ostrov období dešťů neboli monzunová sezóna, která trvá až do listopadu. Během tohoto období zde opět panuje velmi horké a dusné počasí, přičemž většinu času opět svítí slunce. Přestože jsou v tomto období srážky časté, jsou také rychlé a krátké. Srážky přichází obvykle večer nebo podvečer a za pár minut může být zase velmi teplé a jasné počasí.  

Nejlepší doba pro návštěvu Ko Samet

 

Průměrné teploty na Ko Samet

Zdroj: http://www.holidaycheck.com/climate-wetter_Ko_Samet.html 

Vybrané zájezdy Ko Samet

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje