Tipy na výlety Ko Tao | Okolí Ko Tao

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Zajímavá místa Ko Tao

 

Kromě pláží a potápěčských lokalit není na tomto malém ostrově příliš mnoho zajímavých míst. Za návštěvu však rozhodně stojí ostrov Ko Nang Yuan u severozápadního pobřeží, který svým dramatickým vzhledem láká turisty a fotografy, proto se také dostal na většinu pohlednic, které můžete z ostrova poslat. Ve skutečnosti jde vlastně o tři ostrovy propojené idylickými písečnými plážemi. Pláž využívají také potápěči, kteří se odtud potápějí ke korálovým útesům.

          

Foto 1 - Marc-Olivier Bergeron, Foto 3 - Michele Anzidel

Z místní vyhlídky se vám navíc naskytne krásný pohled na ostrovy jako celek, a můžete odtud pozorovat také východ a západ slunce. Na ostrůvky se můžete dostat bez problému lodí. Jako cizinci zaplatíte asi 70 Kč za vstup, ty jsou potom použity na údržbu. Na jižním konci pláže Sairee potom leží obří balvan, ve kterém král Chulalongkorn v roce 1899 při své návštěvě zanechal svůj monogram. Kámen možná nestojí za samostatnou návštěvu, pokud ale budete mít cestu kolem, určitě se zde zastavte.

Vybrané zájezdy Ko Tao

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje