Zajímavá místa Ko Kut | Zajímavá místa Ko Kood

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Zajímavá místa Ko Kut

 

Pokud by vás po nějaké době omrzela dovolená strávená na pláži, což je mimochodem na ostrově Ko Kut vcelku nepravděpodobné, je zde několik zajímavých míst, která byste rozhodně neměli vynechat. Jde především o několik vodopádů, z nichž je nejznámější Khlong Chao, největší vodopád na ostrově, ve kterém si v horkých dnech můžete také zaplavat. Vodopád se nachází zhruba uprostřed ostrova a z parkoviště se k němu dostanete po stezce v džungli asi za 10 minut. Můžete se také zúčastnit některé z organizovaných prohlídek, které k vodopádu vyjíždějí většinou odpoledne. Druhým vodopádem je Khlong Yai Ki, který se nachází nedaleko západního pobřeží. Narozdíl od předchozího vodopádu zde máte šanci, že zde budete zcela sami. Ve zdejším jezírku si také můžete zaplavat. K vodopádu se dostanete tak, že půjdete po směrovkách k Bann Makok a zahnete doprava k parkovišti. Posledním vodopádem je Huang Num Kaew, k jehož hlavnímu jezírku se dostanete pouze přelezete několik velkých balvanů.

          

Foto 1 - Jonas Witt, Foto 3 - Jo Simon

Na severu ostrova se nachází rybářská vesnička Ao Salat. Dostanete se do ní nejlépe na vypůjčeném motocyklu a najdete zde velmi dobré restaurace podávající mořské plody, kde si můžete vybrat váš pokrm přímo z rybářské sítě. Druho rybářskou vesničkou je Ao Yai na jihovýchodě ostrova. K té se dostanete po betonové cestě nejlépe opět na motocyklu. I zde si vychutnáte čerstvé ryby a mořské plody. Místní vás vřele přivítají, i když mnozí z nich mluví pouze vietnamsky a kambodžsky.

Vybrané zájezdy Ko Kut

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje