Dovolená Thajsko | Dovolená v Thajsku

thajsko-bg-header-title.png
     
         

Dovolená v Thajsku

 

Thajsko jako takové je jedna z nejlepších destinací pro dovolenou. Nabízí totiž ode všeho něco a navíc levně. Užijte si dovolenou v Thajsku! Milovníci památek si přijdou na své v Bangkoku a severním Thajsku plném watů, svatyň, chrámů a nablýskaných památek fantaskních tvarů. Příznivci plážové kultury jistě nenechá chladným rozsáhlé pobřeží s tyrkysovým mořem a vybavené rezorty. Navíc je dovolená v Thajsku levná a služby kvalitní. Jedná se o poměrně rozvinutou a vyspělou zemi, kde významnou část HDP generuje cestovních ruch. Lidé jsou zde neskutečně milí a stále se usmívající. K tomu přičtěte tolerantní buddhistické prostředí, nejsou zde žádná alkoholová omezení (jako v arabských zemích), navíc je v zemi enormně bezpečno. Je možné se pohybovat ve dne i v noci takřka všude. Thajsko má zkrátka vše, skvělý poměr ceny, kvality a volnosti a dovolenou v Thajsku si určitě užijete. Thajci jsou kultivovaní, vzdělaní (negramotnost činí méně než 10 %) a turisty mají doopravdy rádi.

Zájezdy Thajsko - skvělé ceny!

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


 
 

Ubytování a doprava v Thajsku

 

A jak se do tohoto ráje dostat? Můžete cestovat s cestovní kanceláří, kdy se o nic nestaráte, nebo si koupit letenku a vyrazit na vlastní pěst, což je v zemi jako je Thajsko hračka. Ubytování i doprava jsou laciné. Celonoční cesta vlakem s lůžkovou úpravou Vás nepřijde na víc než 200-300 korun. To samé platí o ubytování. Spokojíte-li se s běžným, turistickým standardem, není třeba nic rezervovat dopředu. Není nejmenším problémem prostě jen přijet do Bangkoku či jakéhokoli jiného střediska (Pattaya, Phi-Phi, Phuket) a poohlédnout se po ubytování. Nový, čistý a upravený dvoulůžkový pokoj kousek od moře přijde na 400 korun. Můžete si také vybrat, zda budete bydlet v moderní výškové budově, nebo v přírodě v bungalovu, ani na jednom z těchto míst nebude chybět luxusní bazén a ty nejlepší služby. Země leží v tropickém pásu mezi pátou a jednadvacátou rovnoběžkou. Od zasloužené dovolené v Thajsku, zemi zaslíbené slovům a turismu, Vás dělí jen 12 hodin letu z ČR.  Bangkokské letiště Suvarnabhumi International Airport Vás ohromí svou moderní tváří, otevřeno bylo teprve v roce 2006.

          

Užitečné informace o Thajsku

 

Bez problému se lze domluvit anglicky. Thajsko si je dobře vědomo příjmů proudících z cestovního ruchu.

Největším úskalím v tak bezpečné zemi jako je Thajsko, jsou následky sexuálních povyražení a kontaktů. Země je vyhlášeným sexuálním a drogovým rájem. Obezřetnosti je proto také třeba dbát v souvislosti s drogami, kde hrozí 50 leté i vyšší tresty v nevábných thajských věznicích.

Je záhodno mít také na paměti, že v Thajsku panuje buddhismus, a podle toho by se i návštěvníci měli chovat. Před vstupem do chrámu se zujte a chovejte se pokorně a tiše. Nejváženější částí těla buddhistů je hlava, proto se vyvarujete sahat jakkoli a komukoli na hlavu.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje