Tipy na výlety Ko Pha Ngan | Okolí Ko Pha Ngan

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Zajímavá místa Ko Pha Ngan

 

Na ostrově Ko Pha Ngan je několik atraktivit, které při dlouhé chvíli můžete navštívit. Na jihozápadě ostrova můžete navštívit čínský chrám, který má sice krátkou, avšak zajímavou historii. Žena jménem Khun Malawan na začátku 90. let navštívila Ko Pha Ngan a ve snu měla zjevení, po kterém v roce 1992 založila chrám. Nejstarším chrámem na ostrově je Wat Phu Khao Noi a jeho jméno znamená "Chrám malé hory", což je přesné pojmenování vzhledem k jeho poloze. Tuto malou horu s chrámem najdete na jihozápadě ostrova, nedaleko hlavního městečka ostrova Thongsala. Pokud chcete potkat mnicha, doporučujeme chrám navštívit ráno.

          

Foto 1 - Benjamin Vander Steen, Foto 2 - Tim Parkinson, Foto 3 - Juanjo Bernabéu

Z přírodních atraktivit lze doporučit vodopád Phaeng, který je jedním z největších vodopádů na ostrově, ke kterému se dostanete po příkré horské stezce. Vodopád se nachází téměř uprostřed ostrova a doporučujume jej navštívit po dešti. Dalším zajímavým vodopádem je Than Sadet, který byste našli na východě ostrova, ale pro někoho je možná obtížněji přístupný z důvodu terénu. Vodopád v minulosti navštívilo několik králů, kteří vytesali své iniciály na nedalekém útesu. Chladná voda vodopádu je velmi příjemná především při horkých dnech. Pokud chcete navštívit nejvyšší horu ostrova, musíte se vydat na Khao Ra. Hora se vzpíná do výšky 630 metrů nad mořem a vede k ní několik malých stezek. Po cestě nahoru můžete navštívit i zmiňovaný vodopád Phaeng. Mějte na paměti, že cesta je poměrně náročná, proto raději zvažte svou fyzickou kondici.  

Vybrané zájezdy Ko Pha Ngan

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje