Počasí Phuket | Teploty Phuket

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Počasí na Phuketu

 

Phuket leží poměrně blízko od rovníku, proto se zde teploty během roku příliš neliší. Vzduch je příjemně teplý po celý rok a počasí ostrova lze pohodlně rozdělit do třech sezón - horké, mokré a chladné. Deštivá sezóna je od května do října. Po monzunech nastává "chladnější" počasí od listopadu do února a horká sezóna je od března do května. Nejteplejším měsícem je březen s průměrnými teplotami kolem 29 °C. Leden je nejméně teplým měsícem s průměrnými teplotami však jen o 2 °C méně. Během období monzunů můžete očekávat v průměru 18 - 23 deštivých dní za měsíc.

          

Phuket je jedním z prvních míst, kde začíná období dešťů, protože ty přicházejí od západu. Průměrná vlhkost vzduchu je vysoká, od 75 do 90 %, vyšší je pochopitelně v monzunovém období. Během suchých období se setkáte pouze se 4 nebo 5 deštivými dny za měsíc. Každý den v roce si užijete kolem 8 hodin slunečního svitu. Průměrná teplota moře je potom 28 - 30 °C po celý rok. 

Nejlepší doba pro návštěvu Phuketu

Průměrné teploty na Phuketu

Zdroj: http://www.holidaycheck.com/climate-wetter_Phuket

Vybrané zájezdy Phuket

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje