Tipy na výlety Hua Hin | Okolí Hua Hin

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Zajímavá místa v Hua Hin

 

V Hua Hin budete mít spoustu možností zábavy či pro zaplnění mezery mezi ranním a odpoledním sluněním. Pokud do Hua Hin jedete vlakem, hned první atrakcí pro vás bude překrásné železniční nádraží postavené v tradičním thajském stylu s převažující červenou barvou. I pokud vlakem necestujete, můžete nádraží díky jeho poloze v centru města navštívit, rozhodně to stojí za to. V centru města také v 18:30 začínají tradiční noční trhy s tradičním i netradičním thajským zbožím. Kolem stánků se nachází restaurace s kvalitními mořskými plody a dalším specialitami, proto byste je rozhodně neměli vynechat. Vynechat určitě nesmíte ani slavný kopec Khao Takiab, který je domovem buddhistického chrámu. Nabízí úžasné panoramatické výhledy na město, záliv a okolí.

          

Foto 1 - Wei Jen Chang, Foto 2 a 3 - Thanate Tan

Skvělou atrakcí pro někoho může být také nákupní a zábavní centrum Venezia Hua Hin, které, jak napovídá název, je celé ve stylu italských Benátek. V centru se nachází přes 300 obchodů na plože více než 76 tisíc metrů čtverečních. Nechybí ani replika slavné zvonice Kampanila nebo 200 metrů dlouhý Velký kanál, kde se můžete projet na ikonických gondolách. Mnoho turistů, kteří cestují do regionu, nevynechá národní park Sam Roi Yot ležící 60 km jižně od Hua Hin, který je skvělou směsicí hor a mokřad. Tento velmi fotogenický park nabídne kromě strhujících scenérií také divokou zvěř včetně muntžaků, makaků nebo serau. Jednou z jeho nejpopulárnějších atrakcí je Tham Phraya Nakhon, jeskyně s otvorem ve stropu, díky kterému dovnitř svítí světlo a ozařuje chrám postavený pro krále Chulalongkorna. 

Vybrané zájezdy Hua Hin

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje