Počasí Ko Kut | Počasí Ko Kood

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Počasí na Ko Kut

 

Podnebí na ostrově Ko Kut je tropické monzunového typu, což znamená, že na ostrově jsou během roku pouze 2 sezóny - teplá a deštivá. Průměrná teplota během roku je okolo 28 °C, ale každý měsíc se teplota mírně mění. Nejdeštivějším měsícem je září, přičemž na ostrově prší asi 130 dní v roce, většina samozřejmě při období dešťů. Teplá sezóna na Ko Changu začíná v březnu a trvá až do května. Během těchto měsíců se denní teploty mohou vyšplhat až nad 40 °C. Nejteplejším měsícem roku je na ostrově duben. Během teplé sezóny se teploty většinou pohybují kolem 35 °C, v noci padají k 25 °C.

          

Foto 1 - Jonas Witt, Foto 3 - Jo Simon

Období dešťů začíná v červnu a končí v říjnu. Právě běheme tohoto období na ostrov spadne asi 90 % veškerých ročních srážek. Většina ubytovacích zařízení na ostrově má v tuto dobu zavřeno. Ta, která zůstavají otevřená, potom nabízí slevy až 50 % na ubytování. Noční teploty během období dešťů klesají až k 24 °C a noční srážky často pomáhají k lepšímu spánku. 

 

Nejlepší doba pro návštěvu Ko Kut

Průměrné teploty Ko Kut

Vybrané zájezdy Ko Kut

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje