Dovolená v Pattaye | Zájezdy do Pattayi

thajsko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Pattayi

 

Pokud Vás láká exotická dovolená v Thajsku, vyjeďte do Pattayi. Pattaya je cílem 1/3 turistů mířících do Thajska a věřte, že to má důvod. Její strategická poloha a skvělá turistická vybavenost je zárukou nezapomenutelných zážitků a skvělé dovolené. Z původně rybářské vesničky vyrostla dáma, lady cestovního ruchu, o níž se někdy říká, že má své nejlepší léta za sebou. Je i není to pravda. Pattaya je korunovanou královnou na poli cestovního ruchu Thajska. Jedná se o nejcharakterističtější přímořské letovisko, které je dodnes doslova synonymem moře, nikdy nekončící zábavy, luxusu a sexuálních radovánek.

          

Čtyřkilometrová promenáda je lemována restauracemi, hotely, go-go bary a vším dalším, nač si jen vzpomenete. Pattaya je vhodná pro všechny kategorie turistů, kteří hledají ruch. Pro ty, jež chtějí vidět a poznat reálnou tvář Thajska, to není. Noční život je srovnatelný s Bangkokem, striptýzové bary a masážní salony, to je jedna z tváří Pattayi. Ve dne si můžete užívat na pláži, potápění v moři nebo radovánek v akvaparcích.

Vybrané zájezdy Pattaya

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


 
 

Ubytování a stravování v Pattayi

 

Dostat se sem je stejně jednoduché, jako ulétnout na místní vlně nikdy nekončících radovánek. Pattaya je s letištěm v Bangkoku spojena kvalitní dálnicí a cesta po ní trvá přibližně dvě hodiny. Nabídka ubytovacích kapacit je bohatá. Převažují kvalitní a luxusní hotely s režimem all-inclusive, ale najdete zde i bungalovy ukryté exotickou faunou a florou. Záleží na každém, co si vybere.

          

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje