Dovolená v Bangkoku | Zájezdy do Bangkoku

thajsko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Bangkoku

 

Dvě stě let staré město Bangkok je obrovské, koncentruje v sobě tolik turistického potenciálu, že byste jeho návštěvu rozhodně neměli vynechat. Návštěva Bangkoku je neodmyslitelnou součástí jakékoli návštěvy Thajska. Poměrně často je také vstupní branou do království, skrz své ultra modernistické letiště, které je jedním z největších vzdušných přístavů v Asii. Po příjezdu do města samotného Vás možná oslní, možná šokují, obří čtyř a více proudé dálnice, které protínají i samotné centrum Bangkoku. Jezdí zde 95 procent všech automobilů Thajska. Přechody pro chodce jsou v tomto provozu nemyslitelné, a tak je město pokryto nadchody, kde se také nachází stanice sky-trainu. Jedná se o v Asii populární prostředek hromadné dopravy, který na rozdíl od našeho metra necestuje pod zemí, nýbrž nad zemí.

Vybrané zájezdy Bangkok

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


 
 

Ubytování a doprava v Thajsku

 

Taxi služba je vcelku levná, ostatně jako vše v tomto úžasném království. Alternativou jsou všudypřítomné tuk-tuky, tříkolá vozítka, jež se nekompromisně proplétají štěrbinami mezi auty. Smlouvání je nutností. Síť ubytování v Bangkoku odpovídá velikosti a důležitosti takového velkoměsta. Zastoupeny jsou pěti hvězdičkové řetězce, stejně jako střední třída hotelů až po levné guest housy. Dobrým tipem je moderní čtvrť Siam, kde se nachází slušné penziony za ceny kolem 100 Kč / noc / osoba. Levné ubytování nabízí i čtvrť Khao San přímo v centru města.

          

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje