Tipy na výlety Ko Chang | Okolí Ko Chang

thajsko-bg-header-title.png
     
 

Zajímavá místa Ko Chang

 

Ostrov Ko Chang není plný výletních míst, přesto se zde pár těch, které stojí za návštěvu, najde. Pravděpodobně nejpopulárnější atrakce jsou místní vodopády, kterých je zde díky horskému terénu a deštnému pralesu hojné množství. Vodopády Klong Plu, Than Mayom a Dan Mai spadají do národního parku, do něhož je nutné zakoupit vstupné přibližně za 150 Kč. K ostatním vodopádům je přístup zdarma. Nejznámější vodopád je Klong Plu, který se nachází nedaleko pláž Klong Prao. Od parkoviště trvá 600 metrů dlouhá cesta k vodopádu asi 15 minut. Nádherný vodopád padá po skalách do jezírka, které má po stranách skály a kameny, ze kterých lze do vody skákat. Během dne je vodopád často obsypaný především ruskými a thajskými turisty, kteří přijíždějí ve skupinách, proto doporučujeme vyrazit ráno, abyste si užili trošku soukromí. Dalšími zajímavými vodopády jsou Than Mayom, který leží na východě ostrova, a Klong Jao Leuam, ke kterému je přístup zdarma.

          

Foto - Ian Armstrong

Nejsou to však jen vodopády, které stojí za návštěvu. Pro dobrodruhy mohou být zajímavým zpestřením vycházky do džungle. Na ostrově působí několik průvodců, kteří vás provedou zajímavými části pralesa a také na jedny z nejvyšších bodů ostrova. Výhledy opravdu stojí za to, ale před cestou byste opravdu měli zvážit svou kondici a zdravotní stav, protože cesta může být v horku a vlhku opravdu náročná. Pokud se do pralesa chcete opravdu vydat, stačí zajít do jedné z cestovních agentur na ostrově. Na jihozápadě ostrova, v blízkosti pláže Bailan, se nachází lanová stezka Treetop Adventure Park. Setkáte se zde s lanovými mosty, tenkými lany, tarzanovskými liánami, skluzavkami i dalšími prvky. Jsou zde k dispozici dvě stezky, pro začátečníky a pro pokročilé. Všichni návštěvníci jsou samozřejmě jištěni lany a mají po ruce asistenci instruktorů. Pokud máte rádi zorbing, je tu pro vás Zip 'N' Zorb Adventure Park, který se nachází mezi plážemi White Sand Beach a Chai Chet.

Vybrané zájezdy Ko Chang

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Thajska!


Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje